zielona strzałka

Dlaczego winda domowa Stiltz jest idealna do każdego domu?

Niezależnie od tego , czy schody w domu stały się przeszkodą, czy planujesz przyszłe rozwiązania dla swojego domu , winda Siltz umożliwi ci łatwe porusznie się pomiędzy piętrami bez potrzeby rezygnacji ze stylu wystroju wnętrz.

Dyskretna i elegancka winda Stiltz płynnie i cicho porusza się po samonośnych wąskich szynach pomiędzy piętrami. Jest wtedy kiedy jej potrzebujesz ale również nie zawadza kiedy jej nie używasz . Bez systemu hydraulicznego i potrzeby ściany nośnej , windę po porostu podłącza się do kontaktu, dzięki czemu jest ona prosta i łatwa w obsłudze przy poruszaniu się pomiędzy kondygnacjami – a wszystko to przy jednym naciśnięciem przycisku.

Logo podnośnika Stiltz Duo+ Home

Dzięki kompaktowym windom domowym Stiltz Duo , poruszanie się po własnym domu nigdy nie było tak łatwe. Bezpieczny , komfortowy i ze stylem wjazd na górę i zjazd  na dół,  w mniej niż 30 sekund . Winda domowa Duo wpasuje się do każdego wystroju wnętrz i jest łatwa w użytkowaniu.

  • Niewielki wymiar – 0,55 m2
  • Może unieść do dwóch osób
  • Przeźroczysta, stylowo zaokrąglona kabina
  • Płynna i cicha

Uwielbiam moją windę domową. Dwoje moich znajomych, również cierpiących na chorobę Parkinsona mają zainstalowaną windę Stiltz. Ułatwiło to bardzo nasze życie.

Mrs Lees via Trustpilot

Nasza winda Stiltz okazała się strzałem w dziesiątke. Odkąd została zainstalowana 2 lata temu,  jest niezawodna w stu procentach.  Płynna i cicha w użytkowaniu. Pięć gwiazdek i na prawdę polecam.

Mr & Mrs Pybus via Trustpilot

Winda domowa Stiltz jest nieoceniona. Jakiś czas temu miałem endoprotezoplastykę kolana i bez windy pokonanie schodów byłoby zupełnie niemożliwe.

Mr Payne via Trustpilot

Logo podnośnika Stiltz Trio+ Home

Stiltz Trio+ jest większą windą zaprojektowną tak, aby pomieścić w pełni wózek inwalidzki. Ewentualnie winda może unieść do trzech osób. Winda posiada dyskretną, przeźroczystą kabinę.

  • Mały wymiar 1,25m2
  • Może unieść do 3 osób/ wózek inwalidzki
  • Pełne albo pół- drzwi
  • Opcja jednego wejścia albo „na przelot”.

Opcja jednego wejścia albo „na przelot”

Montaż windy domowej w Twoim domu to poważna decyzja. Stiltz jako producent postarał się aby każdy, nawet najmniejszy detal,  był zaprojektowany tak, aby zapewnić bezpieczeństwo, atrakcyjnoość i łatwość w obsłudze.

Kompaktowy podnośnik domowy

Nie musisz isć na kompromis i znacznie rezygnować z dostępnej powierzchni w domu.

When you are not on the same floor as your home lift, our clever design means that you can use the floor space where the residential elevator would usually be. There is no dead space with our lifts whatsoever.

Przykład wykrywania przeszkód

Wykrywanie przeszkód

Podczas poruszania się windy domowej Stiltz pomiędzy piętrami, wbudowane czujniki automatycznie wykrywają przeszkody pod lub nad nią i w takich wypadkach winda się natychmiast ale łagodnie zatrzymuje,  do momentu kiedy przeszkoda zostanie usunięta.

Panel sterowania windy domowej

Łatwy w obsłudze panel sterowania

Obsługa twojej windy domowej jest łatwa i intuicyjna, dzięki prostemu w użyciu panelowi srerowania stałego oddziaływania. Wszystko znajduje się na odpowiednim miejscu. Dla dodatkowego bezpieczeństwa panel sterowania posiada zabezpieczający kluczyk.

Winda domowa o małej powierzchni podstawy

Mały wymiar

Dzięki kompaktowemu, nie większemu niż 104cm  x 76cm (0,55m2) wymiarowi, windy domowe Stiltz umożliwiają swobodę ustawienia , zostawiając wiecej miejsca na wyposażenie domu. Winda domowa jest jedną z najmiejszych dostępnych wind.

Konstrukcja samonośna

Samonośna struktura

W odróżnieniu od innych wind domowych , winda Stiltz nie potrzebuje ściany nośnej. Stiltz porusza się po pionowych szynach , które są przymocowane do podłogi i sufitu , redukując hałas i wibracje.

Wtyczka

Koncepcja  “plug and play”

No prawie, twoja winda Stiltz wymaga podłączenia do zwykłego kontaktu i nie pobiera  więcej prądu niż czajnik elektryczny podczas gotowania wody.

System napędowy windy domowej

Zintegrowany układ napędowy

Zaawansowany system linowy dźwigu , zaprojektowany w całości przez Stiltz, jest bardzo bezpieczny, wytrzymały i cichy. Jest schowany w przestrzeni dachowej kabiny, nie ma porzeby stosowania systemów hydraulicznych czy zewnętrznych zasilaczy.

Projekt windy domowej

Ergonomiczny i stylowy wygląd

Minimalistyczny, współczesny i zaprojektowany według najwyższych standardów, wygląd naszych wind przyciąga wzrok i w pełni dopasowuje się do każdego wystroju wnętrz.  Możliwości umiejscowienia są prawie nieograniczone.

Pilot do windy domowej

Pilot zdalnego sterowania

Wszystkie windy Stiltz standardowo posiadają dwa piloty zdalnego sterowania pozwalające „wezwać” windę z dowolnej kondygnacji, dla Twojej wygody. Istnieje możliwość zakupu dodatkowych pilotów.

Stylowa wygoda. Ty sterujesz swoją windą.

Piękno windy polega na tym,  że może ona być zamontowana prawie w każdym miejscu w Twoim  domu . W rogu pokoju , w kuchni , w szafie , w tzw. „duszy schodów” albo w otwartej przestrzeni do podestu. Wszystko dzięki temu,  że Stiltz nie potrzebuje wsparcia ścian nośnych i jest jedyną windą wolnostojącą, która może być zamontowana w centralnym punkcie w Twoim domu!

Standard Retrofit

Standard

Jest to nasz najbardziej popularny sposób montażu , winda domowa podróżuje pomiędzy pomieszczniem takim jak pokój dzienny na dole a np. sypialnią na górze.

Standard Retrofit

Montaż w “duszy schodów” / na klatce schodowej

Jeżeli jest wystarczająco miejsca w tzw. „duszy schodów”, jest to opcja montażu która gwarantje maksymalne i dyskterne wykorzystanie dostępnego miejsca.

Standard Retrofit

W szafie

Dzięki kompaktowej naturze windy domowej Stiltz , istnieje opcja całkowitego schowania windy poprzez montaż jej w szafie lub garderobie .

Standard Retrofit

Sklepione/ Skośne stropy

Nasze pionowe szyny wymagają mocowania do poziomej powierzchni , nie powinien to być jednak  problem w przypadku gdy strop jest skośny,  ponieważ lokalny dystrybutor Stiltz-a będzie  w stanie zaproponować odpowiednie rozwiąznie.

Standard Retrofit

Garaż

Jeżeli planujesz dostać się z zewnętrznego garażu do swojego domu, winda może w takim przypadku zostać zamontowana z szybie z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Standard Retrofit

Kabina dwudrzwiowa

Unikatowa dla Stiltza koncepcja ThruCar – dostępna dla modelu Trio+. Wejście i wyjście do i z windy poprzez przeciwne strony kabiny – idealne dla użytkowników wózka inwalidzkiego , albo dla wind zamontowanych w „duszy schodów”.